Информатор Деньги

Киев

Модульне містечко в Бучі будує компанія білорусів

У передмісті Києва на завершуючих етапах знаходиться будівництво модульного містечка для тих, хто втратив житло. КП “Бучасервіс” в соцмережі повідомило про хід робіт і компанію, яка займається проектом.

А Інформатор Гроші знайшов більше інформації про фірму.

“КП “Бучасервіс” та будівельна компанія “БілБуд” намагаються максимально швидко зробити важливим “шматок” роботи, який наблизить момент поселення тих, хто втратив житло”, — йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Бучанської міської ради. Пресслужба пише, що помешкання матимуть світло, воду та каналізування. 

За назвою “Білбуд” на платформі YouControl ми знайшли компанію, яка належить Сергію Войтовичу та Сергію Альховікову. Обидва чоловіки — громадяни Білорусі. Фірма зареєстрована у 2004 році, юридична адреса знаходиться у Києві. Основний напрямок діяльності  — оптова торгівля лісоматеріалом, будівельними матеріалами та сантехнікою. 

В 2008 році компанія імпортувала продукції на суму від 1,5 до 2 млн грн, реалізувавши 40-50 операцій. А в 2010 році отримала дохід від експорту — до 100 тисяч грн. В жодному з цих випадків торгуюча країна невідома. 

Раніше ми писали про обшуки в офісі відомих столичних рестораторів: їх підозрюють у зв’язках з рф. 

Софія Єлагіна

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: