Информатор Деньги

Киев

Правоохоронці припинили роботу 4 незаконних гральних залів у Києві

Бюро економічної безпеки України (БЕБ) повідомляє, що ще 4 гральні заклади у Києві не будуть більше працювати. Точних адрес не називають. Там конфісковано комп’ютерну техніку на близько 1,5 млн грн.

Детективи БЕБ у Києві викрили та припинили незаконну діяльність декількох гральних закладів. Там вилучили понад 120 одиниць комп’ютерної техніки. Розслідування встановило, що власники цих «закладів» працювали без створення юридичної особи та без отримання необхідних ліцензій.

Робота незаконних закладів велася у Шевченківському, Солом’янському та Святошинському районах Києва. Ігрові заклади були облаштовані як на перших поверхах житлових будинків, так і в окремих приміщеннях малих архітектурних форм. Свою діяльність вони приховували: відкривалися тільки для перевірених клієнтів та працювали під час комендантської години. Вхід до приміщень був обмежений, знаходився під охороною та цілодобовим відеонаглядом.

Ігрові зали у Києві зі 100 комп’ютерами. ФОТО: Бюро економічної безпеки

Зараз встановлюється повне коло причетних до протиправної діяльності осіб. Досудове розслідування проводиться за ознаками правопорушення за ч. 1. ст. 203-2 Кримінального кодексу України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей). За такі правопорушення передбачено покарання у 170 тис. — 680 тис. грн штрафу з позбавленням права займати певні посади та займатися певною діяльністю на 1 рік. Враховуючи масштаби діяльності гральних закладів та їхні доходи, це не стане приводом для інших припинити свою діяльність, бо можна заплатити штраф та продовжити це. Розслідування ведеться під керівництвом прокурорів Київської міської прокуратури.

Конфіскована комп’ютерна техніка. Фото: БЕБ

Як нагадують в БЕБ, в Україні дозволено розташовувати зали з ігровими автоматами тільки в готелях, які мають три-п’ять зірок, а в чотири-п’ятизіркових — казино. Дозволений вік гравця азартних ігор — від 21 року. При цьому власники закладів повинні мати спеціальну ліцензію.

Минулого тижня правоохоронці з Києва від БЕБ та Держприкордонслужби прикрили цех з виробництва підпільного алкоголю в Чернігові. Нещодавно співробітники БЕБ закрили 6 незаконних гральних залів у Білій Церкві та Києві. До цього — ще 6 у чотирьох містах Київської області. Нагадуємо, що депутат міської ради організував у Києві та Дніпрі кол-центри, де збирав донати на ЗСУ, а гроші залишав собі, таким чином ошукав людей на 10 млн грн, про кого йде мова — читайте тут.

Дмитро Чернишов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: