Информатор Деньги

Киев

У центрі Києва виставили на продаж будівлю дитячого садочка: скільки коштує

На бульварі Тараса Шевченка у Шевченківському районі столиці продають будівлю колишнього дитячого садка. Організатор торгів – державне підприємство «СЕТАМ». Аукціон з продажу цієї нерухомості колишнього дитячого садочка відбудеться на початку січня.

Про це Інформатору стало відомо з сайту держпідприємства «СЕТАМ». Заявки від бажаючих придбати цю нерухомість на бульварі Шевченка, 58-А (в оголошенні вказано 58-В) приймаються до 8:00 ранку 12 січня 2023 року. Стартова ціна складає 38 мільйонів 458 тисяч гривень. Для участі придбати колишній навчальний заклад бажаючим потрібно буде сплатити гарантійний внесок у розмірі 1 млн 922 тис. 900 грн.

Виставлений на продаж колишній дитсадок

Будівля колишнього дитячого садка має 2 поверхи. На майно накладено арешт у зв’язку з боргами. Ознайомитися з майном можна у приватного виконавця Крайчинського Сергія Станіславовича (телефон +380672380396). Загальна площа будівлі складає 1129,1 кв. м. До складу будівлі входить:

  • підвал, що складається з підсобних приміщень, коридорів, тамбура, кабінетів та іншого, сходова клітина (всього по підвалу 294,7 кв. м.);
  • перший поверх (загальна площа 416,0 кв.м.);
  • другий поверх (загальна площа 418,4 кв.м.).

У цьому приміщенні раніше розташовувався дитячий садок-ясла №14, який був державним. Офіційно ж за цією адресою вже не зареєстровано діючого дитсадочка. У 2014-2020 роках за цією адресою було зареєстровано ТОВ «Заклад освіти І ступеня «Ріккі». Власницею підприємства була громадянка Франції Нюбла Жмак Маріанн Жермен Деніз.

Будівля знаходиться недалеко від станцій метрополітену. Найближча – станція «Університет» (10 хвилин пішки), дещо далі йти до «Вокзальної» (14 хвилин) і «Золотих воріт» (21 хвилина). Поруч також розташовані гімназія НПУ ім. М. П. Драгоманова (бульвар Шевченка, 56А), Київський професійний коледж (бульвар Шевченка, 56), автомийка, підрозділи Національної академії наук України (бульвар Шевченка, 60).

Нагадаємо, Верховний Суд поки що не повернув історичну будівлю садиби Терещенків кінця 19 сторіччя громаді Києва. Наступне засідання відбудеться 17 січня 2023 року. А на Троєщині виставляли на продаж збудовану росіянами ще до війни сучасну школу за 217,2 млн грн, але не змогли її продати. А ще «СЕТАМ» зараз пробує продати футбольний стадіон «Дніпро-Арена» у Дніпрі.

Дмитро Чернишов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: