Информатор Деньги

Киев

Кому Київська ОДА доручила відновлення постраждалого від війни Василькова за 14,7 млн грн

Місто у Київській області помітно постраждало від російської агресії. Обласна військова адміністрація доручила без проведення конкурсів ремонтні роботи у місті Васильків на 14,7 млн грн фірмі ТОВ «ДТ Парк». Про це стало відомо з системи публічних закупівель ProZorro та Єдиного веб-порталу використання публічних коштів. Що це за фірма та чим вона відома – дізнайтеся в Інформатор Гроші.

Найбільше у Василькові постраждала вулиця Декабристів. На ній і пройде основна маса робіт. Ми наводимо перелік об’єктів, де проведуть ремонти на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації. Ще частину об’єктів за завданням від обласної адміністрації зруйнують (в рамках інших договорів). Роботи по відновленню доручили ТОВ «Парк дистрибуційних технологій» (ТОВ «ДТ Парк»), вони тривають з літа. Якщо якісь зі вказаних ремонтів ще не провели до кінця, то роботи мають завершити до кінця 2022 року. Здебільшого проводяться поточні ремонти віконних блоків, також  у деяких випадках ремонти дверей:

Чим відома фірма-переможець?

За даними аналітичної платформи Youcontrol, ТОВ «ДТ Парк» було засноване у 2012 році у Києві. У 2015 році підприємство переїхало до села Петрівське, у 2018 році – до села Крюківщина Києво-Святошинського району, а у 2020 році – до міста Вишневе. Спочатку засновником і директором був Андрій Корнійчук з міста Вишневе. У 2017 році йому на зміну прийшла Тетяна Шапошнікова з Полтави.

З 2017 року фірма виграла у тендерах на 36,06 млн грн (включно з останніми від Київської ОДА по роботах у Василькові). При цьому основним профілем ТОВ «ДТ Парк» є електромонтажні роботи, чим воно здебільшого і займалося. Зокрема, у Василькові на замовлення КП «Комбінат комунальних підприємств міста Василькова» ТОВ «ДТ Парк» займалося ремонтом та монтажем і постачанням елементів вуличного освітлення протягом 2018-2020 років на 9,1 млн грн. Також проводила роботи у села Копачів (2,865 млн грн) і Тростинка (1,398 млн грн) та інших населених пунктах на Київщині. А ще фірма проводила роботи у Київській міській психоневрологічній лікарні №3 за 1 млн 151 тис. 769 грн.

Один з замовників товарів у «ДТ Парк» – КП «Міськсвітло» з Червнівців (320,92 тис. грн). Ремонти освітлення також виконувалися для департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради (294 тис. 338 грн). Зв’язок з Чернівцями не випадковий.

Тетяна Шапошнікова з 2013 по 2022 рік була фізичною особою-підприємицею у Полтаві. Основний профіль діяльності – оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальними приладами. У 2014-2016 роках Тетяна Шапошнікова була директоркою і власницею ТОВ «СІА Електрик» у Софіївській Борщагівці (зараз належить Ігорю Сливці), у 2017-2018 році – власниця і директорка ТОВ «СІА Продакшн» у Крюківщині (зараз належить Віталію Миколайцю з Вишневого).

А у квітні 2022 року Тетяна Шапошнікова заснувала і очолила Благодійний фонд «Ковчег Добра» у Чернівцях. При цьому так вказана електронна пошта ТОВ «ДТ Парк». Співзасновнику фонду – Ігор Влад та Ярослав Кармазенюк. Обидва ці діячі з Чернівців. Фонд збирає гроші для допомоги військовим і переселенцям, а також отримує гуманітарну допомогу з-за кордону.

Ярослав Кармазенюк – голова Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернівецькій області. А ще він був у період 2014-2019 років помічником-консультантом народного депутата України від партії «Народний фронт» Михайла Гаврилюка (козак Гаврилюк) та невдало балотувався до Черкаської обласної (2015) та міської рад (2020). Ігор Влад – підприємець з Чернівців, голова Організації роботодавців малого і середнього підприємництва Чернівецької області, голова Благодійного фонду Михайла Гаврилюка, співзасновник Благодійного фонду «Справа честі». Благодійний фонд Михайла Гаврилюка свого часу заснували сам Михайло Гаврилюк та журналіст з Вишневого Сергій Бірюков. Нагадаємо, що після закінчення депутатської каденції сам Михайло Гаврилюк пізніше працював у службі таксі.

Вперше Васильків постраждав 24 лютого 2022 року, коли росіянами було атаковано військовий аеродром. 26 лютого українським захисникам вдалося відбити атаку на аеропорт, бої велися, зокрема, на вулиці Декабристів. 28 лютого в результаті ракетного обстрілу Василькова був зруйнований 5-поверховий будинок по вул. Декабристів, 42, значних пошкоджень зазнали сусідні будинки. 12 березня росіяни випустили 8 ракет по Василькову, після чого сталося загоряння на нафтобазі в селі Крячки, а місцевий аеродром було повністю знищено. 3 квітня завдано ракетного удару по будівлях штабу Повітряного командування «Центр», навчального центру і коледжу НАУ у Василькові.

Кому Київська ОДА заплатить понад 5 млн грн на відновлення будинків села Мощун Гостомельської громади – дізнайтеся тут. Хто відновлює Баришівку, Дмитрівку та Немішаєве – ми розказували тут. А хто відновлює будівлі у Макарові – читайте тут.

Валерій Магланович

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: