Информатор Деньги

Киев

Для дарницьких лісників у Києві придбають 4 автомобілі на 3,2 мільйона гривень

Комунальне підприємство “Дарницьке лісопаркове господарство” Київської міської ради вирішило придбати під час війни для своїх співробітників 4 автівки. Для чого вони знадобилися саме зараз — невідомо. Можливо, для патрулювання лісової смуги, щоб зловмисники не вирубували дерева та не спричинили пожежі. Що відомо про цю закупівлю і про підприємство- читайте у матеріалі. 

25 листопада КП “Дарницьке лісопаркове господарство” оголосило про свою закупівлю у системі ProZorro. Планується, що на суму до 3 млн 236 тис. грн придбають 4 автівки. У 2019 році у підприємства були вантажні, вантажопасажирські автівки, а також декілька легкових: ВАЗ 2121, ВАЗ 21214, Honda CRV, Kia Cerato, Opel Omega. Невідомо, чи всі вони наразі на ходу або нові потрібно придбати, щоб їх замінити.

Згідно з тендерною документацією, нові автомобілі мають поставити лісникам до кінця року. Це мають бути автівки з повним приводом, об’ємом двигуна понад 1,55 літра. Має бути система утримання на схилі. При цьому кожен автомобіль має бути новим — не раніше 2021 року. А гарантія має надаватися на 3 роки або 100 тис. км пробігу. 

Судячи з пропозицій, які є на ринку з такою ціною, це можуть бути новенький Suzuki Vitara 1.6 AT (на головному фото) або Mitsubishi ASX Invite 1.6 MT VD чи інші аналогічні джипи. Вони коштують в районі 800 тис. грн (або трохи більше за 20 тисяч доларів). Всі інші характеристики зіставні з затребуваними у техзавданні.

Mitsubishi ASX 1.6. ФОТО: автосалон «Аеліта»

Що це за підприємство? 

КП “Дарницьке лісопаркове господарство” підпорядковується Київській міській державній адміністрації (КМДА). Директором є Михайло Явний. На підприємстві працює близько 300 працівників, які своєю щоденною працею забезпечують належний стан лісових насаджень, їх охорону від пожеж, забезпечують комфортність та привабливість лісів для киян і гостей столиці. Загальна площа лісового фонду “Дарницького лісопаркового господарства” становить 16 228 га, в т. ч. вкритих лісовою рослинністю лісових земель – 14 958 га. Вони розташовані в лівобережній частині міста Києва.

До складу підприємства входить 5 лісництв (Броварське, Білодібровне, Дніпровське, Микільське, Дарницьке) та Броварський цех механічної переробки деревини. В лісах підприємства розміщені також території та об’єкти природно-заповідного фонду загальною площею понад 340 га. На території ліспаркгоспу є наступні території та об’єкти природно-заповідного фонду: 

  • Заказники місцевого значення: “Рибне”, “Біла діброва”, “Березовий гай”, “Пляхова”, “Муромець-Лопуховате” загальною площею понад 100 га; 
  • Регіональний ландшафтний парк “Дніпровські острови” загальною площею понад 200 га; 
  • Пам’ятка природи “Вікові дерева дуба та сосни”.

Щорічно дарницький ліспаркгосп проводить заходи благоустрою лісів, ремонт існуючих та влаштування нових рекреаційних пунктів для відпочинку населення. Також підприємство здійснює обробку та переробку лісоматеріалів, в результаті чого виготовляються вироби з деревини, товари народного вжитку, елементи благоустрою, садові та паркові меблі та багато інших виробів. Підприємство постійно бере активну участь у традиційних щорічних виставках квітів та інших заходах ландшафтного оздоблення і благоустрою територій.

Нагадуємо, на період дії воєнного стану відвідування лісів заборонено. Натомість столична влада проводить благоустрій парків на території житлових масивів міста. Зокрема, це благоустрій парку «Прибережний» за 42,7 млн грн, парку довкола озер Йорданське та Кирилівське в Оболонському районі за 21,5 млн грн, трьох скверів на 5,8 млн грн.

Дмитро Чернишов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: