Информатор Деньги

Киев

Хто може відвідувати дитячі садочки Києва: в департаменті освіти надали відповідь

Початок вересня для багатьох батьків малечі у Києві виявився «захоплюючим». Через те, що наприкінці серпня столичні посадовці анонсували, що до садочків потраплять діти лише працюючих батьків, останні «розважалися тим, що брали довідки і витрачали на це час. А це не було потрібно. Вже 1 вересня Рада оборони Києва, яка прийняла таке рішення, сама ж його скасувала.

Інформатор Гроші писав, що Рада оборони Києва могла внести зміни у свій протокол щодо відновлення роботи дошкільної освіти. І дозволити видити у садочки дітей не лише працюючих батьків, як було вирішено раніше. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала киянка Леся Падалка.

«30 серпня провальний (писала профільний)) департамент КМДА повідомив журналістам, що в садочки братимуть лише дітей, чиї батьки мають довідки про роботу/службу (згідно рішення ради оборони Києва від травня цього року). 31 серпня (!) про цю вимогу повідомили керівникам дошкільних закладів. Які взагалі-то повним ходом вже готували їжу і кадри для звичайного прийому дітей, — написала Падалка. — 1 і 2 вересня батьки не мали іншої розваги, як оформлювати собі в частинах і на роботі довідки про свою зайнятість. Хоча ще 1 вересня та сама рада оборони Києва внесла зміни в своє рішення від травня про довідки».

Ми обіцяли, що запитаємо у посадовців – чи дійсно до садочків можуть ходити всі дітки як і раніше. Для цього ми відправили запит до департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації. Вже 9 вересня отримали відповідь у якій, посадовці підтвердили цю інформацію.

«Радою оборони міста Києва 1 вересня 2022 року було скасовано абзац 4 пункту 1 протоколу Ради оборони міста Києва від 30 травня 2022 року №11 щодо прийняття до закладів дошкільної освіти комунальної форми власності дітей, батьки яких працюють…за наявності довідки від обох батьків про необхідність присутності працівника на робочому місці», — йдеться у відповіді департаменту.

Тобто, мова йде про відміну рішення Ради оборони в частині необхідності брати довідки, щоб відправити дитину у садок. Між анонсуванням необхідності збирати документі і відміною цього рішення минуло кілька днів. Але ми так і не знайшли офіційного коментаря, чи новини про це на сайті Київради.

Інформатор Гроші писав, що у Києві хочуть модернізувати систему онлайн-запису у садок за 4,1 млн грн.

Ірина Логуш

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: