Информатор Деньги

Киев

Як пов’язані Пилипишин та завод «Імпульс» з Сєвєродонецька з орендою землі в Києві

Власник унікального підприємства по виготовленню систем контролю і управління для АЕС, має в Києві великий бізнес.

На початку липня на сайті Київради був зареєстрований проєкт рішення про надання в оренду ділянки 0,0383 га. Вона знаходиться за адресою вул. Павла Пестеля, 11-а.

З пояснювальної записки відомо, що проєкт землеустрою мають затвердити на користь акціонерного товариства «Київське будівельно-монтажне управління «Приладбудмонтаж», а технічну документацію із землеустрою — на користь фірми «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ». Їй також передадуть в оренду в оренду на 10 років земельну ділянку. Землю передають для «експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу», хоча варто не забувати, що категорія цієї ділянки – це землі житлової та громадської забудови.

Відомо, що офіс на цій ділянці площею 458,1 м кв. продали «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ». Після чого «Приладбудмонтаж» був не проти використання свого проекту землеустрою для оформлення оренди іншій компанії.

На рік за ділянку будуть сплачувати 208 тис. 896 грн 76 коп.

Хто стоїть за фірмою

За інформацією аналітичної платформи YouControl, приватне акціонерне товариство «КИЇВСЬКЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ «ПРИЛАДБУДМОНТАЖ» мав відношення до «групи Пилипишина». Нагадаємо, що народний депутат України 7-го скликання, екс-голова Шевченківської РДА у Києві Віктор Пилипишин та його зять, депутат Київської міськради Костянтин Яловий, займаються бізнесом в аграрній сфері, будівництвом та нерухомістю.

Відомо, що «Приладбудмонтаж» займається електротехнічними та монтажними роботами, будівництвом. За даними системи публічних закупівель Prozorro, з травня 2015 року комунальні підприємства та управління міської ради замовили їй робіт та майже 49 млн грн. Всього компанію Пилипишина визнали переможцем у торгах на 53 млн грн.

Інша компанія —  «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» була зареєстрована півтора року тому у столиці. Вона займається наданням в оренду нерухомості.

Її власником зазначений голова Наглядової ради та співвласник приватного акціонерного товариства «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ІМПУЛЬС» Володимир Єлісєєв. Компанія займалася розробкою, виготовленням та введенням в експлуатацію, систем контролю для АЕС та залізниці. Але наприкінці травня 2022 року її було знищене російськими загарбниками під час спроб штурму Лисичанська та Сєвєродонецька.

Цікаво, що при реєстрації фірма Єлісєєва «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» вказала електрону адресу I.BEREZHNOVA@OLELIGROUP.COM. Адресу з таким же розширенням oleligroup.com вказано на сайті бізнес-центру «Велес», торговельного центру «Бессарабський квартал», бізнес-центру BIZON та торговельно-офісного центру «Вербний».

Виявилося, що цей слід веде до фірм родини, які займаються орендою. Так, дочка Єлісєєва – Ольга Володимирівна є засновницею компанії з оренди «ОЛЬТА», «ЕЛІТА», «ПЕРСПЕКТИВА-БУД», «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ «ГЕРМЕС», «НЕРУХОМІСТЬ НАШОГО МІСТА» та «МУЗЕЙ ДОРОГОЦІННОГО КАМІННЯ». Також, дружина Єлісєєва – Тетяна Василівна є співвласницею «ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ «КИЙБУДІНВЕСТ». Крім цього, син Єлісєєва Андрій є засновником мережі закладів у Києві This is Пивбар, яка складається з шести ресторанів.

Олена Скобцева

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: