Информатор Деньги

Украина

Бренд PARIMATCH припинив діяльність на території росії та Білорусі

Користувачем бренду PARIMATCH на території російської федерації виступала компанія ТОВ “Бетрінг”. 1 березня 2022 року між Ріліус Холдинг Лімітед (власником бренду PARIMATCH на території України) та ТОВ “Бетрінг” було розірвано ліцензійний договір від 1 лютого 2020 року, а 26 березня 2022 року було остаточно завершено усі процеси, необхідні для остаточного відкликання франшизи свого бренду на території країни-агресора.  

Про це Інформатору стало відомо з повідомлення від адвоката Андрія Тарасовича.

Відповідно до умов додаткової угоди ТОВ “Бетрінг” заборонено використовувати програмне забезпечення та бренд PARIMATCH на території російської федерації, що включає в себе повну заборону на використання рекламних матеріалів, символіки, кольорів, глобальних амбасадорів і слоганів PARIMATCH на території росії, а також заборону використовувати символіки для локальних амбасадорів. 

Крім того, 2 червня 2022 року було завершено усі процеси, необхідні для завершення процесу виходу бренду PARIMATCH з Білорусі.

“Холдинг переводить підтримку сервісів і клієнтів на управління місцевою локальною командою Білорусі, яка більше не є частиною PM холдингу.  Холдинг в свою чергу більше не отримуватиме прибуток від оперуючої у Білорусі компанії ні сьогодні, ні в майбутньому.  Ми очікуємо, що зазнаємо суттєвих збитків у результаті цього рішення.

Ми знаходимося в стадії розірвання відносин з РБ і переходу з дотриманням всіх законів та забезпечуючи постійну безпеку та підтримку наших співробітників і клієнтів.  Протягом перехідного періоду сервіси залишаться доступними в Білорусі та керуватимуться новим власником”, — сказано у повідомленні на сайті PARIMATCH від 2 червня 2022 року.

Тож, на сьогодні раніше опубліковані на сайті Інформатор матеріали  від 16 березня, 28 березня та 16 квітня не відповідають дійсності.  

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: