Информатор Деньги

Киев

Ліквідація наслідків війни: в яких лікарнях Києва плануються ремонти

В планах — не тільки відновлення після обстрілів, але й капітальна реставрація медичних установ. Інформатор Гроші проаналізував замовлення на Prozorro і з’ясував, де чекати ремонтів. 

Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 (вулиця Чорнобильська, Святошинський район)

До 1 серпня в лікарні мають встановити вікна. Ціна робіт — 291 156 грн. В лікарні мають встановити пластикові вікна. Займатиметься цим компанія “ТЕХ-БУД-ПРОЕКТ”. 

Київська міська клінічна лікарня №7 (вулиця Котельнікова, Святошинський район)

Тут зроблять капітальний ремонт. Матимуть встигнути до 23 серпня. Цікаво, що роботи разбили на декілька тендерів. Наприклад, перший етап вартує місцевому бюджету 7 млн 731 тис 393,60 грн. В дефектному акті позначено, що будівля постраждала внаслідок бойових дій. Судячи з плану робіт, ремонт вирішили почати з “нуля”, бо в переліку — багато демонтажу.  

Виконавець — «ГРІН ТРЕЙДІНГ». В розслідуванні Dozorro фірма згадується як “улюблениця” Дарницької РДА через лояльне ставлення під час тендерних торгів — як приклад, ігнорування недостатньої кількості довідок про відсутність кредиторської заборгованості. «ГРІН ТРЕЙДІНГ» робитиме й ремонт кабінетів амбулаторно-консультативного відділення в цій же лікарні. Замовлення стандартне — улаштування та оздоблення стелі, стін, підлоги, водопроводу і опалення, монтаж кондиціонерів, радіаторів, електрики, алюмінієвих конструкцій. Заплатять 9 млн 888 тис 805,20 грн. 

Інший тендер — теж в контексті капітального ремонту — передбачає заміну вікон та дверей. Вартість робіт — 6 млн 443 тис 792,12 грн. Договір заключили з «Інтер-Норм». Компанія фігурувала в кримінальній справі — її підозрювали в невиконанні робіт по заміні вікон у Краснослобідський школі, незважаючи на укладений договір (справа № 372/4384/19) з Обухівською РДА. 

Наступним замовили ремонт терапевтичного відділу на третьому поверсі лікарні. Його виконає ФОП Воронна Світлана Сергіївна. Він коштуватиме 4 млн 945 тис 176,12 грн. Запланований демонтаж, оздоблювальні роботи в сан. вузлах, зі стінами та улаштування підвісної стелі. 

Замовили і поточні роботи приміщень МІХ. Що ховається за цією абревіатурою — невідомо. Але компанія-виконавець (ФОП Акімов І.О.)  має виконати демонтажні роботи, оздоблення стін, улаштування підлоги та стелі, встановити кондиціонери. Роботи мають закінчити до 23 серпня. Вартість робіт — 1 млн 662 тис 074,73 грн. В поточному режимі зроблять ремонт цокольного поверху за 1 млн 933 тис 124,83 грн — ті ж самі роботи. Виконавець — ФОП Качан Максим Іванович. 

Далі — технічний нагляд за капремонтом операційного блоку. Цим займеться комунальне підприємство “Інженерний центр”. Для цього КП отримає 211 тис 741,65 грн. За умовою тендера роботи мають бути завершені до 23 серпня, а за умовою договора — до кінця 2022 року. Також технічний нагляд замовили за поточним ремонтом огорожі, на нього витратять 6 тис 999,02 грн. Виконавець — теж саме КП.

Відповідальність за ремонт орлинаторського холу покладуть на ФОП Ясеновий Роман Васильович — саме він є виконавцем за умовою тендеру. Йому заплатять 1 млн 357 тис 422,49 грн за оздоблення стін, улаштування підвісної стелі, встановлення дверей та кондиціонерів, санітарно-технічні та електромонтажні роботи.  

На капремонт приміщень першого поверху дадуть 4 млн 272 тис 612,62 грн. Окрім типового улаштування стін, підлоги та стелі, тут зроблять пандуси та попрацюють над системою опалення. Виконавець — ФОП Савенко А.А.

Психіатрія (вулиця Кирилівська, Подільський район)

Судячи з тендерів, тут готуються до капітального ремонту частини корпусу №1, бо керівництво замовило експертну оцінку капремонту та розробку проектно-кошторисної документації. Роботи в першому випадку коштуватимуть 7 тис 265,31 грн, і виконувати їх буде  «УКРАЇНСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА». В другому випадку — 1 млн 696 тис 540,03 грн, проектно-кошторисною документацією займеться «ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПЕЦКИЇВБУД». 

Не тільки капітальний, але й поточний ремонт чекає на частину корпусу №1. На Prozorro знайшли тендер на розробку проектно-кошторисної документації. Вона буде коштувати 501 тис 659,68 грн, а виконавцем є «УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС «ЦЕНТР». 

Також тут зроблять поточний ремонт кисневої станції. Цікаво, що за планом роботи мали бути завершені вже до кінця травня, але договір з виконавцем (Матвєєвим Русланом Олександровичем)  опублікувати 9 червня. Вартість робіт — 466 тис 280,11 грн.

Київська міська клінічна лікарня №3 (вулиця Петра Запорожця, Дніпровський район)

Тут зроблять поточний ремонт огорожі на 3 млн 104 тис 016,83 грн. Металеве огородження має бути довжиною 12,5 кв.м., також роботи містять у собі облаштування воріт і стовпчиків. Хто цим займеться — поки що невідомо, продовжується збір пропозицій. 

Раніше ми писали про те, що на ремонті вулиці в Києві “Київавтодор” замінив турків із “ОНУРа”

Софія Єлагіна

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: