Информатор Деньги

Киев

В Києві гімназія замовила три ремонта укриття: що будуть робити

Атаки на столицю не припиняються, як і щоденні повітряні тривоги. Тому якісні покриття для киян життєво необхідні. 

Для того, щоб підтримувати їх в належному стані, гімназія “Домінанта” тричі замовляла ремонт. Про це повідомляє Інформатор Гроші

Перше замовлення опублікували на сайті Prozorro 1 червня. Судячи з нього, укриття по вулиці Солов’яненка, 16А потребувало поточного ремонту сантехніки, а саме — заміни труб водопостачання. На це планувалось витратити 173 тис 562 грн. Роботи мають бути виконані до 31 липня 2022 року. Наразі невідомо, хто візьметься за ремонт — умови проведення торгів оскаржили через те, що замовник вимагав надати копії аналогічного договору за 2021 рік. Представники «КИЇВБУДМАЙСТЕР» вважають, що це унеможливлює участь тих, в кого є досвід проведення робіт в інших роках. Рішення замовника очікується.

Інше замовлення з’явилося на тій же платформі 3 червня. Потрібно встановити броньовані двері в укритті. Цікаво, що договір з виконавцем був підписаний за день до оприлюднення оголошення, 2 червня. Підприємець Остапюк Євген Володимирович виконає роботу за 25 тис 966 грн. За умовою договору він має зробити це до кінця року. На платформі YouControl в арсеналі у Євгена Остапюка є 46 тендерів, з яких 35 замовила “Домінанта”. 

3 червня від “Домінанти” надійшло ще одне замовлення, і в цей раз — на штукатурні роботи в укритті по вулиці Юності, 3. Ціна питання — 97 тис 371 грн. Загальна площа, яку треба оновити, — до 250 кв.м. Ремонт слід закінчити до 21 липня. Переможець ще не відомий. Але з боку учасників вже є питання до умов договору. Наприклад, їм незрозуміла вимога подати витяг з ЄДР (Єдиний державний реєстр), актуальний на дату подання пропозицій. Пояснюють це тим, що доступу до реєстру на час воєнного стану немає. Відповіді замовника поки що немає.

На мапі укриття від КГГА НВК “Домінанта” присутній. Розробники відзначають, що він являє собою підвал з пандусом. Найближчі укриття, якими можна скористатися на час ремонту, є за адресами:

  • вул. Солов’яненка Анатолія, 5, 7
  • вул. Юності, 8/2
  • вул. Космічна, 6
  • б-р Дарницький, 8, 10, 10-А, 12
  • б-р Дарницький, 8Б (з пандусом).

А ось укриття по вулиці Солов’яненка, 16А на мапі не позначено.

Що відомо про замовника

«Домінанта» — це навчально-виховний комплекс, який поєднує дитячий садок, суспільно-гуманітарну гімназію та школу з поглибленим вивченням фізкультури. Директор — Уфімцева Світлана Василівна. Людина з таким самим ПІБ балотувалася в Київську міську раду від БПП, але її не обрали.

На сайті YouControl знайшли інформацію щодо присутності «Домінанти» в документах кримінальної справи. Тоді правоохоронці розслідували поставки сиру в школу від компанії «Стартрейдінг» , яка в документах завищувала реальні обсяги товару. Гроші, які складали різницю, фірма перераховувала підконтрольним юридичним особам. Відзначимо, що підозрюваними в цій справі були представники «Стартрейдінг», а «Домінанта» — не єдина компанія, яка заключила договори про поставки сиру.

Раніше ми писали про те, що в Києві судитимуть посадовців за збитки у майже 22 мільйони гривень на роботі кінотеатру. Також читайте про те, що модульне містечко у Бучі будує компанія білорусів.

Софія Єлагіна

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: