Днепр

У Дніпрі для водіїв і кондукторів провели тренінг із надання невідкладної медичної допомоги у громадському транспорті

У Дніпрі закріплюють знання водіїв і кондукторів з надання невідкладної медичної допомоги у громадському транспорті. Для цього інструктори від комунального підприємства «Госпітальєри» у тролейбусному депо № 1 провели 40-хвилинний тренінг.

«Наша основна мета – закріпити знання водіїв із надання медичної допомоги, особливо в аномальну спеку. Увага також приділяється критичним кровотечам, що частіше за все трапляються у ДТП. Ми даємо техніку, а люди відпрацьовують практику», – розповів начальник інструкторського відділу КП «Госпітальєри» Артем Соболь.

За час тренінгу інструктори розповідають про три аспекти допомоги при критичних кровотечах. Наприклад, коли нічого немає під рукою чи як правильно накласти гумовий джгут.

«Подібні тренінги завжди актуальні, але в Дніпрі рідко трапляються ДТП за участю тролейбусів з постраждалими. Попри це ми повинні навчати наших водіїв надавати невідкладну допомогу. Це прописано в їхніх посадових інструкціях», — зазначила заступниця начальника з перевезення Світлана Юзленко.

Водійка тролейбуса Лілія Біла розповіла, що за 28 років роботи надавати невідкладну допомогу їй не доводилося: «Але за весь час я побачила чимало ситуацій, в яких швидка реакція і надання допомоги необхідні. Тому подібні тренінги важливі для всіх водіїв».

Зазначимо, що наразі електротранспорт Дніпра забезпечений аптечками з усім необхідним для надання невідкладної медичної допомоги.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: