Информатор Деньги

Пресс-релизы

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради ухвалили рішення про створення департаменту парків і рекреації. Він опікуватиметься всіма міськими територіями відпочинку, зеленими зонами, скверами та пляжами.

Також ідеться про взяття на баланс безхазяйних майданчиків і оформлення необхідних документів для паркових зон. Це – ключова умова для належного керування ними. Нове відомство, котре очолив голова робочої групи з оптимізації управління парками міста Максим Музика, запрацює влітку.

«Торік, коли було створено робочу групу з оптимізації керування парками міста, ми зіткнулися з проблемою, що всі парки підпорядковувалися чотирьом департаментам і трьом районам. Про системну роботу не могло бути й мови, коли ми мали 7 бюджетних розпорядників. За цей час вдалося, зокрема, оптимізувати бюджетне управління територіями відпочинку. Департамент парків і рекреації буде єдиним бюджетним розпорядником, що дасть можливість для системної роботи. Крім цього, у Дніпрі ніколи не було єдиного переліку зелених зон. Ми працюємо над тим, щоб створити перелік об’єктів благоустрою зеленого господарства, до якого ввійдуть усі ключові зелені зони міста. Він буде у відкритому доступі. Після створення департаменту у нашому підпорядкуванні буде 14 парків міста, три сквери та 19 зелених зон», – зазначив Максим Музика.

Максим Музика

Наразі на баланс міста перейшли, зокрема, п’ятнадцять територій зелених зон. Це ділянки, що розташовані: в районі просп. Сергія Нігояна та вул. Леваневського; на просп. Героїв, у районі буд. № 32 – 40; в районі вул. Каховської та вул. Березневої; в районі вул. Космічної (від вул. Космонавта Комарова до буд. № 19); в районі вул. Ігоря Сікорського та вул. Барвінківської (сквер Героїв-чорнобильців); в районі просп. Героїв, 46 – 48 (біля озера); на вул. 152-ї Дивізії; в районі вул. Південноуральської та вул. Ахматової; в районі вул. Набережної Перемоги; в районі вул. Юрія Савченка (від вул. Ульянова до вул. Старокозацької); на вул. Семафорній (зелена смуга біля Придніпровської залізниці); в районі вул. Автопаркової – вул. 20-річчя Перемоги; в районі просп. Слобожанського, 65; в районі просп. Слобожанського, 65 – вул. Дарницької; в районі вул. Усенка – вул. Гетьманської.

Крім цього, під час 45-ї чергової сесії Дніпровської міської ради міські обранці підтримали передачу на баланс підпорядкованого департаменту комунального підприємства пляжу на території Монастирського острова, а також парку Сагайдак.

Тарас Донець

Найближчим часом усі комунальні підприємства, котрі утримують паркові та відпочинкові зони, будуть підпорядковані новому профільному департаменту. Водночас скорочуватиметься й кількість муніципальних підприємств, адже функції деяких із них перейдуть до більш великих КП. «Відтепер усі офіційні пляжі міста – на Монастирському острові, у парку Сагайдак та у Придніпровську – перебувають у нас на балансі. Наразі ми маємо всього тиждень, щоб підготувати їх до пляжного сезону. Бо до вчорашнього рішення про передачу двох пляжів на наш баланс ми не мали права витрачати на них кошти. Першочергове для нас – дотримання всіх санітарних норм, чергування рятувальників і медиків, а також забезпечення цих пляжів питною водою», – наголосив директор парку Придніпровський Тарас Донець.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: