Информатор Деньги

Пресс-релизы

Борис Філатов вручив грошові винагороди містянам за допомогу у затриманні зловмисників, які розмалювали пам’ятник Олександру Полю

Двоє дніпрян, а також поліцейські Мирослава Горяєва і Олег Борейко отримали фінансові винагороди від мера Дніпра Бориса Філатова. Сертифікати на загальну суму 100 тис. грн їм вручили за допомогу у пошуку та затриманні вандалів, котрі розмалювали пам’ятник Олександру Полю рекламою наркотиків.
«Хто паплюжитиме міське майно, чинитиме погано, того за допомогою системи «Безпечне місто» знайдемо та обов’язково покараємо. Міська влада бачить багато. Звертаюся до небайдужих містян: якщо ви стали свідком правопорушення, розкрадання комунального майна, будь ласка, фіксуйте такі випадки. Допомагайте поліції та не соромтеся звертатися до правоохоронних органів. Ми готові фінансово допомагати небайдужим громадянам, працівникам поліції, котрі не формально виконують свої посадові обов’язки, а люблять і захищають рідне місто», – зазначив Борис Філатова під час зустрічі у Ситуаційному центрі мерії Дніпра 15 квітня.


Пам’ятник Олександру Полю розмалювали на початку березня. Тоді написи з рекламою Telegram-каналу, через який розповсюджують психотропні речовини, з’явилися також на фасадах будинків у центральній частині Дніпра. Після цього з ініціативи міського голови Бориса Філатова у мерії Дніпра заснували муніципальні винагороди для містян, які допомагатимуть виявляти антигероїв подібних випадків. З неповнолітніми вандалами, які рекламували наркоторговців, поліції довелося непросто.

«Щоб знайти хуліганів, було підключено наш розшук. У реальному часі проглядали відео, тож на це пішло кілька днів. Ми зробили запити в усі школи, а коли хлопців упізнали, встановлювали їхнє місцезнаходження. Вони знали, що їх шукають, тому активно ховалися», – розповіла старша лейтенант поліції Мирослава Горяєва.

Зазначимо, що створений на основі ізраїльських практик Ситуаційний центр Дніпра дає змогу ефективно керувати міським господарством. У системі нині працюють 756 камер. Їх встановлено у рамках міських програм «Безпечне місто» та «Безпечна школа».


За попередній місяць мережа центру зміцнила взаємодію з низкою підрозділів мерії. Тут також цілодобово чергують працівники патрульної поліції, Державної служби охорони ГУНП у Дніпропетровській області. Можливе й розміщення чергового від надзвичайників. Представники служб мають доступ до муніципальної системи відеоспостереження, що дає можливість оперативного реагування на будь-які ситуації та порушення. Сьогодні у Ситуаційному центрі продемонстрували також декілька відеозаписів, як люди зневажливо ставляться до міських споруд. Фігурантів роликів уже ідентифіковано.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: