Пресс-релизы

У Дніпрі ремонтують найпроблемнішу ділянку дороги – на вулицях Інгульській і Петрозаводській у напрямку Донецького шосе

У Дніпрі триває ремонт дороги на вулицях Інгульській і Петрозаводській у напрямку Донецького шосе. Довжина ділянки, яку відновлюють, – 5 км. Дорожники кладуть там новий асфальтобетон. Роботи розпочали минулого тижня й закінчать до 15 травня, повідомив під час інспекції ремонту автошляху 9 квітня один із заступників міського голови Дніпра Бориса Філатова.

«Ця ділянка дороги залишалася найпроблемнішою у місті. Тому вирішили її повністю відремонтувати, зрізавши старий асфальт і уклавши новий асфальтобетон. Для цього використовуємо висококласний бітум та сучасну спецтехніку. Від підрядника маємо гарантійне зобов’язання терміну експлуатації нової дороги – не менше п’яти років. Загальна вартість цього ремонту – 26 млн грн», – розповів Михайло Лисенко.

Зі свого боку Володимир Рублевський, головний інженер підрядної компанії «Тракція Інфра», яка виконує ремонт, зазначив: застосовується висококласний модифікований бітум польського та білоруського виробництва.

«Використовували його і в минулому році при ремонтах доріг у місті. Після зими вони в гарному стані, тому й зараз застосовуємо цей матеріал. Спочатку тут демонтували верхній шар старого асфальту, робимо вирівнювальний шар і потім кладемо верхнє покриття. На цьому об’єкті задіяні 15 дорожників. Ідемо за графіком, тому вже незабаром мешканці матимуть нову дорогу», – зазначив Володимир Рублевський.

Дніпрянин Анатолій Тищенко живе неподалік і радіє, що нарешті дорогу повноцінно відновлюють.

«Дорога була у жахливому стані. Раніше її робили так званим ямковим ремонтом, але його вистачало не надовго. Зараз видно, що робиться все капітально. Якщо б іще фури не їздили по новій дорозі! Відповідні знаки заборони вивішені, але це не допомагало. Тому добре було б, якби до контролю підключилася поліція», – наголосив чоловік.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: