Информатор Деньги

Пресс-релизы

У Дніпрі для слухачів Університету третього віку проводять заняття з гімнастики плейстік

У середу, третього квітня, у Дніпрі відбулося перше заняття з гімнастики плейстік для слухачів Університету третього віку. Його відвідали 70 літніх студентів, а загалом на спортивні заняття записалося близько 400 осіб.

Наразі в університеті разом з тренерами розробляють розклад тренувань. Плейстік – вид гімнастики, який допомагає людині пенсійного віку легко освоїти групові гімнастичні рухи.

В його основі лежать стародавні східні оздоровчі практики. У плейстік включені вправи з м’ячем. Такі заняття допомагають зменшити вірогідність інфарктів та інсультів.

«До нас звернулися слухачі Університету третього віку з тим, що вони потребують урізноманітнення програми фізичної активності. Щоб вони почувалися бадьоро, ми запропонували їм цю китайську гімнастику. Вона доволі щадна. На заняття ми запросили професійних тренерів з цього виду спорту та медиків. Ми навіть не очікували, що цей напрям буде таким популярним серед слухачів університету», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

За словами тренера Олександра, гімнастика плейстік, яку також називають тайцзіцюань, дуже корисна для людей пенсійного віку. А через те, що всі рухи плавні, – мінімально травматична. «Цей вид гімнастики був започаткований у Китаї. Спочатку вона призначалася для спортсменів, які проходять реабілітацію. Сьогодні це – масовий вид спорту, що став популярним через те, що ним можуть займатися люди будь-якого віку. Він допомагає зберегти еластичність м’язів, рухомість суглобів і є гарною профілактикою серцево-судинних захворювань», – розповів тренер.

Галині Павлівні 72 роки, але вона не полишає спортивних занять і досі. Крім того, жінка постійно відвідує лекції Університету третього віку, пройшла курс занять на комп’ютері.

«Я вже встигла спробувати себе у цій новій гімнастиці. Особливо подобається, що всі рухи пластичні. Я з дитинства займалася і балетом, і танцями, і туризмом. Можливість відвідувати такі спортивні заняття – це гарна нагода тримати себе у формі в будь-якому віці. Мені дуже цікаво», – зазначила пані Галина. Довідка. Станом на 1 квітня 2019 року в Університеті третього віку зареєстровано 8 тисяч слухачів. Запис триває. Довідки за телефонами: 778-03-44, 093-134-40-52

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: