Информатор Деньги

Пресс-релизы

У Дніпровській міськраді розповіли про зміни у призначенні та виплаті житлових субсидій

З 1 травня 2019 року для призначення житлових субсидій на неопалювальний період до управління соцзахисту за місцем реєстрації необхідно подати відповідну заяву та декларацію про доходи, обов’язково вказавши мобільний телефон, який не повинен дублюватися в інших відповідних заявах.

Таке правило запроваджується у зв’язку із новим механізмом надання субсидій – монетизацією. Заява, подана без номера мобільного телефону, вважатиметься недійсною. Про це під час прямої телефонної лінії 20 березня повідомила головний спеціаліст управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Віра Міщенко.

Представниця мерії зазначила: з 1 березня з ініціативи Петра Порошенка громадяни отримують субсидію готівкою. Це стосується тих, хто оформив цей вид державної допомоги протягом жовтня – грудня 2018 року. Ті, хто оформив субсидію з 1 січня поточного року, отримують її у безготівковому вигляді. «Пенсіонери одержують виплати разом із пенсією через Укрпошту або через банк. Решта – через відділення державного Ощадбанку. Ця категорія отримувачів субсидій самостійно розраховується за комунальні послуги. Для тих, у кого безготівкова форма видачі субсидії, сплата за комунальні послуги теж відбувається через Ощадбанк. Для цього відкриваються рахунки, і банк після фінансування перераховує кошти комунальним підприємствам», – сказала головний спеціаліст департаменту.

Водночас Віра Міщенко наголосила: економити кошти на комунальних послугах можуть обидві категорії одержувачів субсидії. У разі заощадження після закінчення опалювального сезону та оплати всіх комунальних послуг ті, хто кому субсидія надається у безготівковій формі, зможуть одержати залишок в Ощадбанку.

Під час прямої телефонної лінії вона також нагадала про зміни у призупиненні субсидії, а саме: наявність загальної заборгованості за комунальні послуги у 340 гривень протягом одного місяця, а не двох, як це було раніше.

Довідка. У Дніпрі житлову субсидію отримують 68 тис. домогосподарств.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: