Информатор Деньги

Пресс-релизы

Паліативна допомога, Кодекс етики для депутатів і нова практика звітування: Борис Філатов підбив підсумки 43-ї сесії міськради Дніпра

20 березня у Дніпрі відбулася 43-тя чергова сесія міськради. У залі точилися жваві дискусії. Підбиваючи підсумки засідання, мер Борис Філатов назвав це наявністю демократії у міськраді.

Водночас, за його словами, сесія мала здебільшого технічний характер.

Серед важливих рішень – ухвалення Кодексу етики депутатів міської ради, присвоєння назв чотирнадцяти безіменним проїздам, а також доповнення до програми паліативної допомоги.

Крім цього, Борис Філатов підкреслив, що у сесійній залі міськради продовжать практику заслуховування звітів чиновників, котрі не підпорядковані муніципалітету, однак мають з ним спільні завдання. Так, 20 березня перед депутатами виступив начальник райвідділу поліції Самарського району Валерій Кузьменко.

«Ми маємо відгукуватися на прохання людей. Зокрема, є складні відносини з поліцією. Ми лише започатковуємо практику. Далі заслуховуватимемо інших керівників райвідділів поліції, на які скаржаться мешканці. Усе це має бути в конструктивному річищі. Місто готове йти назустріч», – зазначив Борис Філатов.

Крім цього, з ініціативи мера Дніпра з’явилося рішення про залучення за допомогою, зокрема, фінансового заохочення небайдужих містян до роботи на благо Дніпра (охорона громадського порядку, прибирання вулиць).

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: