Информатор Деньги

Пресс-релизы

У результаті реконструкції Ломовської насосної станції значно покращилася якість води

У Дніпрі триває реконструкція Ломовської насосно-фільтрувальної станції. Масштабні роботи проводяться вперше з 1983 року – коли станція була добудована.

Завдяки реконструкції на об’єкті вдалося знизити енергоспоживання на 70%, а також покращити якість води, яку отримують мешканці всієї лівобережної частини Дніпра та Новомосковська. Наразі роботи тривають. Їхній перебіг 18 березня проінспектував один із заступників міського голови Дніпра Бориса Філатова.

«Наразі виконано великий обсяг робіт: ми замінили цех знезаражування, встановили нові фільтрувальні системи, замінили все насосне обладнання на енергоощадне, триває поточний ремонт будівель. Крім того, цього року було запущено пелетну котельню, що дозволило повністю відмовитися від природного газу. Енергоспоживання станції завдяки усім цим заходам знизилося на 70%. Повну реконструкцію планується завершити до 1 серпня 2019 року», – зазначив Михайло Лисенко.

Вода, як і раніше, проходить усі ступені очистки: після забору з річки Дніпро вона потрапляє до реагентного господарства, там очищується, потім подається на фільтри, після цього дохлорується і потрапляє до резервуарів чистої води й у міські мережі.

«Технологія залишилася та сама. Але різниця у тому, що ми почали використовувати новий вид реагентів – амопол. Завдяки цьому застосовуємо менше хлору й  позбулися важких металів у воді, які є при використанні методу первинного хлорування», – зазначив начальник Ломовської насосно-фільтрувальної станції Олександр Алімов.

У планах на 2019 рік – реконструкція фільтрів, які працюють з 1968 року. Наразі проект готовий.

 

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: