Информатор Деньги

Пресс-релизы

У Дніпрі комунальники прибрали кіоск, незаконно встановлений на проїжджій частині

Шостого березня у Дніпрі комунальники прибрали незаконно встановлену споруду на вулиці Пилипа Орлика, 3.

Попри правила дорожнього руху, кіоск стояв на повороті дороги та закривав огляд водіям. Інспектори комунального підприємства «Благоустрій міста» виявили незаконну споруду завдяки скаргам небайдужих дніпрян. За словами юриста комунального підприємства Антоніни Кисіль, кіоск встановили близько двох тижнів тому, але весь час він був зачинений.

«Хтось намагався встановити кіоск в обхід законодавства, без відповідних документів, та почати господарську діяльність. Працівники КП «Благоустрій міста» провели низку заходів, щоб знайти власника цієї споруди. Оскільки його виявити не вдалося, то припис  на самовільний демонтаж наклеїли на кіоск. Минув тиждень після оповіщення, але власник жодним чином не відреагував. Тому незаконну споруду демонтують примусово», – пояснила Антоніна Кисіль.

Юрист також додала: якщо людина виявить бажання забрати своє майно, вона може звернутися до КП «Благоустрій міста» з документами, що підтверджують право власності, сплатити вартість демонтажних робіт і забрати споруду.

Нагадаємо, у Дніпрі триває системна боротьба з наливайками та незаконно встановленими спорудами.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: