Пресс-релизы

Дніпрянам більше не треба самим надавати довідку про склад сім’ї для оформлення пільг

З 1 лютого у Дніпрі громадяни, які звертаються до районних управлінь соціального захисту за призначенням різних видів державної допомоги, субсидії, пільг та інших державних виплат, не мають надавати довідку про склад сім’ї. Співробітники управлінь самостійно це зроблять через електронний реєстр мешканців. Про це під час прес-конференції 30 січня повідомила виконувачка обов’язків заступника міського голови Яніка Мерило.

За її словами, це стосується громадян, які вже внесені до відповідного реєстру. На сьогодні там міститься інформація про 233 тис. містян, і він постійно оновлюється.

«Електронний реєстр мешканців – це закрита система, яка має максимальний захист персональних даних. Співробітники управлінь соцзахисту мають спеціальний електронний цифровий підпис, через який отримують доступ лише до розділу щодо складу сім’ї цього реєстру. Розпочали саме з цієї довідки, оскільки вона є затребуваною для соцслужб. Масштабуватимемо, щоб і комунальні служби теж самостійно отримували довідку про склад сім’ї без участі заявника, якщо це потрібно», – сказала представниця мерії.

Зі свого боку начальник відділу з питань соціального захисту населення, пенсійного забезпечення та субсидій управління соцзахисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Володимир Плаксій зазначив: якщо заявник раніше не звертався за довідкою про склад сім‘ї і відповідну інформацію про нього ще не занесено до електронного реєстру, йому необхідно буде звернутися до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) або до відповідного відділу у районній раді й подати документи для занесення до електронної бази.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: