Информатор Деньги

Пресс-релизы

У Дніпрі вилучають з продажу незаконні ялинки

У Дніпрі тривають перевірки ялинкових базарів. Наразі у місті діють 32 офіційні точки продажу. Їх можна знайти на відкритій мапі міста. Усі неофіційні пункти продажу закривають, а товар – конфіскують.


У вівторок, 26 грудня, комісія у складі департаменту торгівлі та реклами ДМР, КП «Благоустрій» та КП «Муніципальна варта» виїхала на пр-т О. Поля. Тут обладнано законний пункт продажу ялинок з усіма дозвільними документами на ялинки та їхній продаж. Усі дерева мають відповідні чіпи. А от через дорогу розташована незаконна точка продажу.

«На виконкомі було ухвалено рішення, що у місті діятимуть 32 локації, де офіційно можна продавати ялинки. Звичайно, підприємців більше, тож на деяких локаціях розташувалися по декілька підприємців. Вони сплачують податки до міського бюджету, а ялинки, які вони реалізують, мають усі відповідні сертифікати, чіпи. Але наші інспектори виявили незаконні точки продажу ялинок: такі підприємці або зовсім не мають дозвільних документів, або мають документи на інші види підприємницької діяльності – це неприпустимо», – розповів директор департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Посадовець наголосив, що незаконні ялинки вилучають під наглядом Національної поліції, а підприємцям виписують адміністративний штраф. Для юридичних осіб він становить від 850 грн до 1 800 грн, для фізичних осіб – від 340 грн до 1 360 грн. Перевірки триватимуть до 31 грудня.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: