Украина

Готель перероблять під апеляційний суд за 90 мільйонів

До кінця цього року повинен відбутися тендер на реконструкцію туристичного готелю «Росава» під приміщення Апеляційного суду в Черкаській області. Орієнтовна вартість робіт – 90,73 мільйони гривень.

До 23 грудня триває період подання тендерних пропозицій, аукціон має відбутися 26 грудня. Роботи мають бути завершеними до кінця 2019 року.

ТД, що була завантажена «Прозорро» ще 22 листопада, пережила кілька редакцій. Останню – 15 грудня.

Згідно з документацією, роботи будуть проводитися в підвалі будівлі та на всіх поверхах: з 1-го по 9-й.

Будуть відремонтовані стіни, облаштовані водопровід, каналізації, вентиляцію, опалення, освітлення, насосна станція, придбані засоби пожежогасіння, влаштовано проти димний захист та сигналізацію. Працюватиме контроль концентрацій паливного газу.

Після реконструкції в приміщенні судді отримають буфет.

Біля приміщення встановлять металеву огорожу довжиною 80 метрів і висотою до 2,2 м. По її довжині улаштують 1 хвіртку. Також придбають 5 урн і 8 лавочок. Планується озеленення прилягаючої території площею 345 кв. м.

Буде придбано обладнання для суду, архіву та буфету. Зокрема, комплект меблів для спальні, металошукач, огорожа з куленепробивного скла, кавоварки, бутербродниці, телевізори. Для буфету: електронні ваги, 2 міксери планетарного типу, кавоварка. Загалом будуть придбані 96 комп’ютерів.

Підрядник зобов’язуються надати термін експлуатації об’єкта на 10 років.

Зазначимо, що станом на сьогодні Апеляційний суд уже частково базується в приміщенні колишнього готелю «Росава», що по вулиці Верхній Горовій, майже в центрі міста.

Суд займає перший та другий поверх будівлі. Тут відбувається розгляд адміністративних та цивільних справ. У свою чергу кримінальні справи розглядають на 4-му поверсі Будинку правосуддя.

Щодо готелю «Росава», то він побудований в Черкасах в 1990 році. У 2013 році він перейшов у власність Фонду державного майна, який передав будівлю в оренду Апеляційному суду області.

Володимир Поштовий

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: