Пресс-релизы

Мерія Дніпра залучає кошти ЄБРР на придбання 50 нових тролейбусів

15 грудня міський голова Дніпра Борис Філатов підписав тристоронню угоду між мерією, КП «Дніпровський електротранспорт» і представниками Європейського банку реконструкції та розвитку про підготовку кредитного фінансування. Міжнародний кредитор готовий виділити до 10 млн євро на придбання 50 нових тролейбусів і відповідного ремонтного обладнання.

«Було багато різних запитань з приводу того, чому мер так багато їздить у закордонні відрядження. Ця домовленість якраз є результатом мого візиту до Лондона. Завдяки цій співпраці Дніпро зможе фактично повністю оновити тролейбусний парк», – зазначив Борис Філатов.


Довгострокова кредитна угода передбачає надання Дніпру двох траншів – від ЄБРР і Фонду чистих технологій.

«Ми раді продовжити нашу співпрацю з Дніпром. Сподіваємося, що цей проект буде хорошим поштовхом для розвитку електротранспорту у місті. Громадський транспорт Дніпра вийде на новий рівень. І сподіваємося, що це не останній проект, адже є спільні ідеї щодо трамваїв», – додав старший банкір ЄБРР, голова сектора інфраструктури в Україні Марк Магалецький.
Новий електротранспорт планують придбати протягом 2018 року. Загалом за останні 2 роки місто придбало 52 тролейбуси. Зокрема, цьогоріч місто купує в лізинг 13 білоруських тролейбусів виробництва «Белкомунмашу».
Наразі це – єдина в Україні домовленість під 14%, адже зазвичай умови передбачають сплату 20-21%. Крім того, нові машини мають можливість автономного ходу до 1 км. Ще нових 12 тролейбусів будуть виробництва «Південмашу». Усі машини сучасні та комфортні. Вони мають низьку підлогу й оснащені кондиціонерами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: