Информатор Деньги

Украина

Заступник мера Черкас після перевірки НАЗК «згадав» 11 підприємств

У жовтні 2017 року у НАЗК заявили, що в декларацію за 2015 рік заступник міського голови Черкас Сергій Гура вніс недостовірну інформацію. За результатами перевірки декларації агенція також направила до Нацполіції висновок про корупційне правопорушення.

«не відобразив у декларації деякі відомості щодо об’єктів нерухомості, отриманих доходів, про наявність у його власності та його дружини корпоративних прав, цінних паперів, не вказав відомості про юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником яких був він та його дружина станом на 31 грудня 2015 року», — йдеться в повідомленні від прес-служби НАЗК, що було опубліковане у «Фейсбуці».

У жовтні в агенції також проінформували, що подають до суду адміністративний протокол щодо невчасного подання Гурою е-декларації за 2015 рік.

Сьогодні, 31 жовтня, Сергій Гура подав уточнюю декларацію за 2015 рік.

Порівняно з декларацією за аналогічний період, що була подана чиновником рік тому, в документі відбулися разючі зміни. Вони в першу чергу стосуються розділу «Корпоративні права».

Так, з першого разу Гура лише вказав, що його дружина Вікторія Анатоліївна володіє 0,05 % від загального капіталу СТОВ Ломовате. Вартість в грошовому вираженні – близько 6 тис. грн

Уже в уточненій е-декларації додалися ще 11 підприємств.

Cергій Вікторович пригадав, що у звітний період володів 2,5% «козирного» черкаського готельно-ресторанного комплексу «Апельсин». У грошовому еквіваленті це оцінено в 625 тисяч гривень. Станом на сьогодні в числі засновників Гура вже не значиться.

Також у декларації за 2015 рік Гура уточнює, що є співвласником ПАТ «Боровицьке» (56,45 % акцій, у грошах – півмільйона гривень) та фірми «Слігурс».

Перше підприємство прописане на Чигиринщині і займається прісноводним рибальством. Його керівником є однопартієць Гури — Сергій Ганенко – депутат Чигиринської районної ради від ВО «Батьківщина». Діяльність юридичної особи «Слігурс» наразі припинена. Фірма займалася оптовою торгівлею, і розпочала процедуру ліквідації в квітні 2017 року.

Згідно з декларацією за 2015 рік, Вікторія Анатоліївна Гура є власником ПП «Лихачов і Ко», ТОВ «Саптрін-2005», ПП «Супой-Рибак 2», ПП «Отава», ПП «МАВТ І М». Ці підприємства займаються рибальством, прописані в селах Черкаському та Чигиринському районах та в обласному центрі. Керівником всіх їх є все той же Сергій Ганенко. Дружина заступника мера досі є власницею підприємств.

Окрім того, вона є власником і керівником ТОВ «Ладіс», що займається консервуваванням риби (до 2016 здавало нерухомість в оренду) та ПП «Портал-ОБС» (займається будівництвом).

Попри такі солідні зміни, розмір доходу від підприємницької діяльності у Вікторії Анатоліївни не змінився (1,3 млн грн), а в Сергія Вікторовича – не з’явився.

У розділі грошові активи в уточненій декларації Гура уточнив, що має на рахунку в банку 7 доларів, а не 176, як було вказано спочатку.

В уточненій декларації додалися житловий будинок в Черкаському районі (спільна власність) та 2 нежитлові приміщення.

Зазначимо, що декларація Гури за 2016 рік уточнень у вигляді будинку та підприємств від посадовця поки що не отримала.

Сергій Макаренко для «Забеба.лі»

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: