Информатор Деньги

Украина

У Черкасах дорожник атакував чоловіка, який знімав на відео ремонт у дощ

У Черкасах чоловік знімав на відео, як працівники кладуть асфальт під дощем. Один з дорожників, помітивши це, вибив в черкащанина телефон з рук. 

26 липня відео опублікував користувач «Фейсбуку» Дмитро Кітов.

Як він і повідомив інцидент відбувся в районі перехрестя бульвару Шевченка та вулиці Чехова, де поточний ямковий ремонт виконують працівники КП ЧЕЛУАШ.

«Працівники на місці почали погрожувати розправою, намагалися блокувати автомобіль. Допомагати панам робітникам у відділення поліції прибули аж два адвокати, а шановні робітники у присутності поліції погрожували постраждалому закатати його в асфальт. І як вишня на торті, нападники написали заяву на постраждалого!!!», — написав Кітов.

Автор відео — Юрій Московкін. Чоловік розповів, що його автомобіль намагалися заблокувати робітники, при цьому погрожуючи. Після чого він викликав поліцію та написав заяву до правоохоронних органів.

Очільник КП ЧЕЛУАШ Олег Ашавський повідомив, що робітники написали зустрічну заяву. До зясування обставин інциденту він відмовився коментувати ситуацію.

Зараз в ситуацію втрутилися ряд місцевих депутатів та активістів. У коментарях до посту у «Фейсбуці» секретар міської ради Олександр Радуцький пообіцяв «розібратися».

Зазначимо, що ЧЕЛУАШ здійснює утримання вулиць міста у рамках своєї статутної діяльності, зокрема, виконуючи аварійний та поточний ремонт дорожнього покриття.

«Забеба» вже неодноразово писала про діяльність КП ЧЕЛУАШ. До місцевих виборів 2015 року комунальники потроху тонули в боргових ямах, опісля ж, у 2016-му, новий міський голова Анатолій Бондаренко обіцяв «підняти підприємство з колін».

У травні минулого року ЧЕЛУАШ виграв тендер на майже 10 млн грн. на поточний ремонт міських доріг протягом 2016 року. Підприємство-переможець отримало можливість зремонтувати 36 тисяч квадратних метрів черкаських доріг.

Як ми вже писали, новий, 2017 рік, комунальники відкрили із закупівлі обладнання для неіснуючої техніки.

У цьому році, попри обіцянки владців створити з КП конкуруючу структуру для приватників, підприємство не взяло участі в жодному тендері.

Також зазначимо, що, окрім комунальників, поточний ремонт доріг в Черкасах цьогоріч виконає ТОВ «Лимож», який у липні виграв тендер на 19,8 млн грн


Валентин Коваль

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: