Информатор Деньги

Пресс-релизы

Ремонтники розповіли, коли почнуть відновлювати балки Центрального мосту

Найближчим часом ремонтна бригада розпочне відновлення аварійних балок Центрального мосту в Дніпрі. Конструкції, які дадуть змогу робітникам працювати під переправою, вже зібрані. Сьогодні або завтра їх опустять під міст.

https://www.youtube.com/watch?v=o9d5cXNMI2U

«Оснащення складається з трьох частин. Є дві конструкції у вигляді букви «С». Їх навішують на міст. На них встановлюється третя частина, на якій і працюють люди», – сказав представник фірми-виробника оснащення Юрій Рогов.


Після встановлення конструкцій розпочнуться роботи з відновлення балок. Усього їх на мості дев’ять. «Шість балок можна «вилікувати». А три будемо повістю замінювати. Балки майже готові. Наразі ми узгоджуємо з Національною академією наук України їхнє встановлення. Без балок міст просто не може існувати. Завдяки «лікуванню» вони прослужать ще років з 20», – зазначив директор генпідрядної організації Михайло Світлинець.


Він також додав, що через нещодавню негоду та сніг є невелике відставання від графіка. Але з 10 травня кількість робітників у бригаді збільшать із 70 до 100-110. Це дасть змогу надолужити час та вчасно перейти до ремонту другої половини мосту.


Наразі на Центральному мості продовжують встановлювати розділові блоки.
Нагадаємо, раніше ремонтники заявили, що без реконструкції Центральний міст за півтора-два роки міг просто впасти.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: