Информатор Деньги

Пресс-релизы

У Дніпрі стартує третій сезон «Ліги сміху»

У Дніпрі стартує третій сезон дніпровської «Ліги сміху». Команди змагатимуться за призовий фонд у 60 тис грн. Проект, який став однією з культурних візитівок міста, цьогоріч пройде в рамках програми мера Дніпра Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Дніпро є магнітом, який притягує команди не тільки з ближніх міст, а і з західної України. Ми є таким собі центром молодіжного студентського гумору», — зазначив
керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер під час прес-конференції 3 квітня.


Третій сезон дніпровської «Ліги сміху» стартує 7 квітня о 18.00 у Національному аерокосмічному центрі (проспект Гагаріна, 26). Протягом сезону 7 зіркових тренерів проекту проведуть до сезону 14 команд. Чемпіонів третього сезону визначать вже у грудні. Завдяки програмі мера Бориса Філатова «Культурна столиця» призовий фонд дніпровської «Ліги сміху» сягає 60 тис грн.
Організатори головної гумористичної події Дніпра запевняють: новий сезон «Ліги сміху» буде ще більш захопливим і порадує глядачів новими обличчями. На Фестивалі очікують виступи близько 16 команд із різних куточків країни — від західноукраїнського Дрогобича до східного Рубіжного.


«Пройшла ротація також членів журі. Фішка цього проекту – зіркові тренери. Вони достатньо авторитетні, не дивлячись на вік. І вони не просто судять, а працюють зі своїми командами», — позаштатний радник міського голови з питань культури, головний редактор Ліги сміху Євген Гендін.


Наймолодшою зірковою наставницею учасників «Ліги сміху» стане учасниця телевізійного сезону Аліна Кошарна. Дівчина обіцяє: покладені на неї надії виправдає і упевнено вестиме свою команду до перемоги.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: