Украина

Яйця, косарки, крокодили в діамантах. Що задекларували черкаські нардепи

Про те, що нардепи мають багато грошей в загашниках та коштовні цяцьки всі ми знали, однак декларації чиновників все ж не перестають викликати здивування. Ми вирішили розказати, хто з народних обранців найбільше здивував своїми деклараціями.

g-bobov

Член депутатської групи «Партія Відродження», Герой України Геннадій Бобов разом з дружиною Світланою задекларував два житлові будинки, три квартири, вісім земельних ділянок. Серед цінних речей Геннадія Борисовича: яйця Фаберже, чотири наручних годинника моделі ROGER DUBUIS та BREGUET вартістю 30-40 тис.дол., дві статуетки слона та дев’ять одиниць зброї. Сім’я також є поціновувачами дорогих картин. В декларації вказали 3 цінних полотна намальованих маслом.

Їздить народний обранець на MERSEDES-BENS S-500 та ВАЗ-21313. Дружина нардепа носить дві норкові шуби, чотири каблучки та чотири пари сережок з діамантами. Має  годинника брендів Hublot, Оmega, Herry Winston. Їздить Світлана Леонідівна на LAND ROVER RANGE ROGER вартістю понад 40 тис. дол.

Депутат кінцевий бенефеціант 13 підприємств, а дружина – 4-х.

Готівкою Геннадій Борисович зберігає 100 млн. грн. та 2,5 млн. дол., ще 1,8 млн. дол. має його дружина.

maksim-poyalkov

Народний депутат від партії “Народний фронт” Максим Поляков єдиним джерелом доходу у 2015 р. вказав заробіту плату у Верховній Раді – 76747 грн. Проте, у нардепа з Умані є автомобіль Volkswagen Passat CC, 2011 р.в., два годинники марок Ullysse Nardin і Rolex, а також ювелірні вироби компанії Tiffany & CO – кільце та сережки. Максим Поляков вніс у декларацію земельну ділянку площею 9 тис. 132  м² та квартиру в м. Умань. Максим Анатолійович у готівці має 251 тис. дол. та 650 тис. грн. Де взялися ці гроші, якщо нардеп живе лише на одну зарплату – не зрозуміло.

nichiporenko_valentin_nikolaevich_b

Вражає кількість земельних ділянок в сім’ї нардепа Валентина Ничипоренка з Жашкова. У володінні народного обранця 28 ділянок, 4 з яких в Криму. Дружина Олена власниця ще 41 ділянки. Також в Східниці у нардепа є будівля готельного комплексу з лікувально-оздоровчими функціями, площею в майже 6 тис. кв. м., а у Затоці на Одещині – дачний будинок 205 м²

Дружини нардепа носить наручний годинник Paul Picot, золотий годинник Rolex. Задекларувала також необхідну в господарстві косарку John Deer. Прикрашає себе жінка ювелірними наборами: браслет та каблучка у вигляді крокодила інкрустовані діамантами, смарагдами; каблучкою у вигляді змії виготовленою з золота, оздобленою діамантами. Дуже багато в Олени Вікторівни інших підвісок, брошок, каблучок із золота, діамантів і перлин. Може собі дозволити, адже  її дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – близько півмільйона гривень.

Сам же нардеп задекларував золотий годинник з дорогоцінним камінням Rolex, м’які меблі Formitalia, музичну ударну установку Gibraltar, дизельний генератор Geko Super silent 30000, комплектну трансформаторну підстанцію КТПЕ 160/10/04 ТУУ 31.1-20122892-001-2004.

Родина має акцій в статутних фондах підприємств на 229 млн. 694 тис. 224 грн.

А ще у Валентина Миколайовича є гроші на рахунку в банку – 16390 грн, 5000 євро, 10908 доларів, він має 53000 готівкових доларів та дав у борг третім особам 275000 доларів. Його дружина комусь позичила ще 135000 доларів.

Нардеп з дружиною їздять на автомобілях Morgan Aero8, Land Rover Range Rover, Honda CR-V та катері Crownline  275.

zubik

Народний депутат України, мажоритарник Володимир Зубик задекларував загальний дохід  (оренда, продаж майна, заробітна плата, банківські проценти) понад 3 млн. 700 тис. грн.  На фоні цієї суми його зарплата за рік у Верховній Раді просто мізер – 64842 грн.

Також Володимир Зубик разом із дружиною Оленою, отримав у 2015 році поворотну фінансову допомогу  майже 1 млн 700 тис. грн.  від Дмитра Спітковського, який є помічником народного депутата. На банківських рахунках у подружжя лежить більше 1 млн. 350 тисяч грн, майже 60 тис. дол. та 5 тис. євро.

Володимир Зубик зазначив, що володіє будинком у Ясногорівці площею 859 м², адмінбудівлею у Києві 1856 м² та квартирою у Києві 100 м². Олена Зубик володіє у Києві двома квартирами загальною площею більше 400 м² Безпосередньо народний депутат є власником трьох автомобілів – BMW 750LI, MERCEDES-BENZ S500L4M і MERCEDES-BENZ VIANO, дружина володіє автомобілем Lexus, 2010 р.в.

Інна Курило

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Copyright © 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dengi.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: